SEM /Платні придбання користувача

ExMarketPlace пропонує за допомогою своїх технологій автоматизації рекламної діяльності для своїх клієнтів про поінформованість про бренд, покоління лідерів та електронну комерцію. Наша спеціалізована команда рекламує в цифровій екосистемі вертикально і виключно діяльність, продукти та послуги у всіх основних сферах рекламні платформи (Google Ads; Microsoft Advertising - Bing, Yahoo! Verizon; Facebook; Outbrain, Taboola, MGID, Instagram; Amazon; Yandex Direct, а також власна мережа видавців та надійні мережеві партнери в цифровому постачанні 2-го рівня).

Команда ExMarketPlace володіє 11 мовами: англійською, італійською, німецькою, французькою, іспанською, російською, українською, шведською, хінді, урду, пуштою і може орієнтуватися на будь-який ринок та користувачів у всьому світі.

Платформа автоматизації маркетингу
Зображення та діаграми

Платформа автоматизації маркетингу ExMarketPlace

Платформа автоматизації маркетингу ExMarketPlace забезпечує індивідуальну консоль для впорядкування та відстеження складних цифрових маркетингових потоків

  • 1. Управління цифровою веб-присутністю
  • 2. Управління вихідними комунікаціями
  • 3. Управління соціальними комунікаціями
  • 4. Управління рекламними акціями
  • 5. Управління каталогами
  • 6. Внутрішня координація
  • 7. Управління кампаніями
  • 8. Управління цифровими активами
  • 9. Управління вмістом у хмарі
  • 10. Розширена інформаційна панель і Analytics
Автоматизація робочих процесів та робочої сили

Платформа ExMarketPlace забезпечує систему автоматизації процесів, яка дозволяє керувати складними бізнес-процесами. Бізнес-процес - це потік, що складається в основному з автоматичних завдань і шлюзів, що спрямовують потік.

Динамічний процес коментарів та затвердження

ExMarketPlace надає розширені та повністю настроювані системи затвердження, які використовуються для автоматизації та надання максимальної спритності процесам затвердження вмісту таких активів, як банерна реклама, текстові оголошення, цільові сторінки, пов’язані з кампанією. Система дозволяє реалізувати власні робочі процеси для процесів затвердження на основі вимог клієнта. На наступному малюнку представлений зразок сторінки коментарів та затвердження:

Інформаційні панелі та відстеження

Платформа автоматизації маркетингу ExMarketPlace забезпечує доступ до інформаційних панелей та аналітики в реальному часі для максимальної ефективності та контролю, а також до кількох переглядів, пов'язаних з ефективністю кампанії з точки зору даних про трафік та фінансових даних, включаючи наступне:

Керування різними кампаніями
Загальний огляд кампанії
Огляд трафіку
Моніторинг конверсій
Показники SEM
Відстеження аудиторії
Перегляд часової шкали

Хронологія дозволяє відстежувати заходи, що виконуються понаднормово, та підключати зміни в тенденціях та моделях трафіку до конкретних дій, що виконуються під час кампанії.