Сертифікований видавничий партнер Google

ExMarketPlace, сертифікований видавничий партнер Google, пропонує повномасштабні рішення для монетизації та оптимізації, що дозволяють монетизувати CPM та CPC із продуктами Display, Video та In-App, а також має ексклюзивний доступ до функцій Alpha та Beta, доступних лише для сертифікованого видавничого партнера Google.

За допомогою системи встановлення ставок для заголовків між серверами ExMarketPlace пропонує видавцям інвентар до основних підключених бірж реклами, таких як: Verizon Media, Rubicon Project, Amazon Advertising, Xandr, OpenX, Improve Digital, Index Exchange, PubMatic, Sovrn, Smart + тощо; а також безпосередня інтеграція з рідними рішеннями, такими як Flurry, OutBrain та Taboola.

Підхід, орієнтований на користувача, є основним напрямком стратегії ExMarketPlace щодо максимізації доходу в короткостроковій перспективі та підвищення лояльності та утримання користувачів у довгостроковій перспективі.

ExMarketPlace - стратегічний технологічний партнер, який пропонує своїм видавцям інфраструктуру для розміщення реклами та спеціальне управління прибутковістю, щоб отримати максимум користі від кожного окремого потоку доходу. Ми підтримуємо міжнародну видавничу компанію в цьому процесі еволюції континууму та звільняємо їх від цілого ряду операцій, пов'язаних з управлінням комерційною діяльністю.

ExMarketPlace працює виключно з Direct Publishers, і кожна співпраця починається з потреб видавця.

Розуміння бізнес-цілей та операцій партнерів - це перша частина нашої стратегії, оскільки вона встановлює базову лінію для розвитку бізнесу, створеного завдяки співпраці.

Спеціалізована висококваліфікована міжнародна команда (цілодобово та без вихідних) слухає і розуміє мету кожного окремого партнера, щоб визначити найкращу стратегію для максимізації успіху та вартості бренду в довгостроковій перспективі.

Партнери ExMarketPlace мають доступ до вишуканої інформаційної панелі з завжди сучасними інструментами та функціями.

Бізнес-стратегія пристосована та налаштована для покращення досвіду користувачів та вартості бренду кожного об’єкта нерухомості.

ExMarketPlace FZ був "перевірений TAG" та схвалений для включення до реєстру TAG відомих та надійних гравців в екосистемі цифрових оголошень. ExMarketPlace підтримує розвиток прозорого ланцюжка поставок цифрової реклами, ставши зареєстрованим у TAG. Ви можете перевірити наш реєстр тут.

 

Компанія ExMarketPlace FZ отримала сертифікат TAG проти шахрайства для прийняття найкращих галузевих практик для запобігання шахрайству з рекламою. ExMarketPlace прагне підвищити прозорість між Покупцями та Продавцями у всьому світі шляхом зменшення рекламних відходів та популяризації здорової екосистеми цифрової реклами. Ви можете перевірити наш статус у реєстрі TAG тут.

 

Open Bidding & Header Bidding Partners
Open Bidding & Header Bidding Partners

01Дисплей

Отримайте доступ до всіх розмірів банерів Iab Standard за допомогою технології динамічного розподілу, тобто найвищий розмір оплати з’являється на місці оголошення.


02Нативна реклама

Оголошення, які покращують зовнішній вигляд вашого веб-сайту, покращують зручність використання та покращують рейтинг кліків.


03Відео

Google використовує нові формати відео для дисплея з наступними місцями розміщення для веб-трафіку: i) в фід-відео ii) в відео-статті III) нативное відео ExMarketPlace може надавати такі формати, а також оптимізувати прибутковість по всім форматам на об'єднаному аукціоні

Система кешування

Ми пропонуємо партнерам найкращу в своєму класі інфраструктуру подачі реклами, інструменти та стратегії

Ми розробили інфраструктуру, що використовує Varnish кеш в якості зворотного проксі-сервера для досягнення вражаючих переваг по:

  • Швидкість та продуктивність (до 500/1000 разів)
  • Економія серверної інфраструктури
  • Захист від перебоїв - якщо основний сервер вийшов з ладу, Varnish продовжує подавати кешований вміст
  • Підтримка SSL за допомогою веб-сервісу NGINX

З самого початку команда та бізнес-культура ExMarketPlace сприймалися як' думайте глобально, але дійте локально', і сьогодні ми пішли набагато далі і думаємо 'Глобально/ Локально' та діемо 'Локально / Глобально' в економічному середовищі, в якому це не може бути просто 'робити як римляни роблять'. Існує більше вимірів відносин, і всі вони стають природними в культурі ExMarketPlace. Ми глобальні, ми локальні, ми унікальні всі разом, і моя команда, наша команда, стосунки нашої команди - це наша унікальність і реальна цінність у майбутньому майбутньому цифровій трансформації ». - Алессандро Ленці

Програма Google Ad Exchange

Doubleclick Ad Exchange від Google - це новий та ексклюзивний ринок торгів у режимі реального часу. Він поєднує в собі рекламодавців AdWords та сотні інших джерел попиту.

MORE DEMAND SOUCRES
БІЛЬШЕ ПОТРІБНИХ ДЖЕРЕЛ

Ad Exchange надає вам доступ до численних мереж для покриття різних джерел попиту: ретаргетинг, рекламні мережі, агенції.

USE MORE OF YOUR AD SPACE
Розширене використання рекламного простору

За допомогою ADX ви можете збільшити кількість оголошень на своїй сторінці до максимуму 5. Значно збільшуючи потенціал доходу.

BACKUP ADS
BACKUP ADS

Ви можете налаштувати свої власні резервні джерела реклами, коли ADX не може купити показ понад вашої мінімальної ціни.

Расширенные отчеты
Менторство і події

РОБОТА З НАМИ

ExMarketPlace - це динамічна перспективна компанія, яка працює з найбільш захопленими професіоналами в бізнесі. Ми постійно шукаємо талановитих людей, які поділяють філософію нашої компанії.

Давайте поговоримо!
Зателефонуйте нам : + 971-55-509-2436

Нові акаунти: +971-55-509-2436
Підтримка: + 971-55-509-2436 +971-55-509-2436

Напишіть нам

info@exmarketplace.com

Відвідайте нас

Park Towers, Building B, Commercial Offices - p7, Office 16, DIFC, Дубай, ОАЕ