Сертифікований видавничий партнер Google

ExMarketPlace, сертифікований видавничий партнер Google, пропонує повний пакет продуктів монетизації Google, що дозволяє монетизувати CPM та CPC з продуктами дисплея, відео та inAPP та має ексклюзивний доступ до інструментів, доступних лише для сертифікованого видавчого партнера Google. ExMarketPlace допомагає видавцям збільшити свої доходи та покращити ефективність та лояльність користувачів

Open Bidding & Header Bidding Partners

01Дисплей

Отримайте доступ до всіх розмірів банерів Iab Standard за допомогою технології динамічного розподілу, тобто найвищий розмір оплати з’являється на місці оголошення.


02Нативна реклама

Оголошення, які покращують зовнішній вигляд вашого веб-сайту, покращують зручність використання та покращують рейтинг кліків.


03Відео

Google використовує нові формати відео для дисплея з наступними місцями розміщення для веб-трафіку: i) в фід-відео ii) в відео-статті III) нативное відео ExMarketPlace може надавати такі формати, а також оптимізувати прибутковість по всім форматам на об'єднаному аукціоні

Система кешування

Ми пропонуємо партнерам найкращу в своєму класі інфраструктуру подачі реклами, інструменти та стратегії

Ми розробили інфраструктуру, що використовує Varnish кеш в якості зворотного проксі-сервера для досягнення вражаючих переваг по:

  • Швидкість та продуктивність (до 500/1000 разів)
  • Економія серверної інфраструктури
  • Захист від перебоїв - якщо основний сервер вийшов з ладу, Varnish продовжує подавати кешований вміст
  • Підтримка SSL за допомогою веб-сервісу NGINX

З самого початку команда та бізнес-культура ExMarketPlace сприймалися як' думайте глобально, але дійте локально', і сьогодні ми пішли набагато далі і думаємо 'Глобально/ Локально' та діемо 'Локально / Глобально' в економічному середовищі, в якому це не може бути просто 'робити як римляни роблять'. Існує більше вимірів відносин, і всі вони стають природними в культурі ExMarketPlace. Ми глобальні, ми локальні, ми унікальні всі разом, і моя команда, наша команда, стосунки нашої команди - це наша унікальність і реальна цінність у майбутньому майбутньому цифровій трансформації ». - Алессандро Ленці

Програма Google Ad Exchange

Doubleclick Ad Exchange від Google - це новий та ексклюзивний ринок торгів у режимі реального часу. Він поєднує в собі рекламодавців AdWords та сотні інших джерел попиту.

MORE DEMAND SOUCRES
БІЛЬШЕ ПОТРІБНИХ ДЖЕРЕЛ

Ad Exchange надає вам доступ до численних мереж для покриття різних джерел попиту: ретаргетинг, рекламні мережі, агенції.

USE MORE OF YOUR AD SPACE
Розширене використання рекламного простору

За допомогою ADX ви можете збільшити кількість оголошень на своїй сторінці до максимуму 5. Значно збільшуючи потенціал доходу.

BACKUP ADS
BACKUP ADS

Ви можете налаштувати свої власні резервні джерела реклами, коли ADX не може купити показ понад вашої мінімальної ціни.

РОБОТА З НАМИ

ExMarketPlace - це динамічна перспективна компанія, яка працює з найбільш захопленими професіоналами в бізнесі. Ми постійно шукаємо талановитих людей, які поділяють філософію нашої компанії.

Зателефонуйте нам : + 971-55-509-2436

Нові акаунти: +971-55-509-2436
Підтримка: + 971-55-509-2436 +971-55-509-2436

Напишіть нам

info@exmarketplace.com

Відвідайте нас

Tower 3 - 3 поверх - Офіс 302,Dubai Design District, Дубай, ОАЕ