Ліцензування редакційного вмісту

За допомогою редакційних служб ExMarketPlace партнери можуть запитувати будь-який вміст для Інтернету та повністю налаштовувати його відповідно до технічних та якісних потреб партнера:

  • Статті
  • Аркуші товарів
  • Пропоновані сайти
  • Відгуки та думки
  • Посібники
  • Стенограми
  • Відео
Наші послуги включають:
1. Перевірка плагіату

Кожен створений вміст гарантується настільки ж унікальним та оригінальним, оскільки піддається контролю проти плагіату протягом декількох моментів:

2. Настроювання структури вмісту

Ви самі будете визначати, з якої та частини частин повинен складатися ваш вміст, вибираючи між різними параметрами (текстове поле, маркований список, прапорець, позначка тощо), підтримуваний відповідними вказівками щодо компіляції.

3. Оптимізація витрат і ресурсів

Ми можемо подбати про зміст ваших веб-проектів! Вам більше не доведеться присвячувати ресурси для складання та підготовки текстів, у вас більше не буде складнощів знайти експерта-копірайтера з SEO та ... в стоматологічна імплантологія, наприклад!

Ми гарантуємо можливість паралелізувати ваші твори, отримуючи за короткий час та з низькими витратами обсяги текстів, порівнянні з тими, які може створити лише велика кількість висококваліфікованих копірайтерів.

4. Тисячі зареєстрованих авторів для висвітлення кожної теми

Щоб отримати контент, який ви очікуєте, вам потрібно буде лише надати нам повний та зрозумілий короткий опис, здатний адекватно пояснити ваш проект.

5. Швидкість та пунктуальність пропозиції

Велика кількість активних авторів дозволяє нам за короткий час створювати численні вмісти з різних тем. Ви навіть можете одночасно керувати кількома проектами!

Коли автори приймають комісію, автори мають 48 годин для доставки тексту. Редакційна служба, з іншого боку, дозволяє вказати граничний термін, що становить від 2 годин до 7 днів після моменту замовлення видається.

7. Багатомовна послуга

Ми працюємо на шести мовах, що дозволяє нашим клієнтам запитувати вміст та переклади англійською, французькою, італійською, німецькою, іспанською, португальською, російською та польською мовами. Нещодавно ми також інтегрували голландську, китайську, японську, арабську та спеціальні мови за запитом.

Усі продукти та додаткові послуги доступні для всіх мов.